Meble i wyposażenie

Just another weblog

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Zdobienie mebli

Trudno mi jest wyobrazić sobie sytuację, w której meble w moim mieszkaniu byłyby kanciaste i bez żadnych zdobień artystycznych. Dlatego lubię wybierać krzesła, stoliki, ławy i innego rodzaju meble ze zdobieniami właśnie. Jak znalazłem w internecie, zdobienie jest to po prostu dekoracja, która wykańcza, otacza, albo wzbogaca różne elementy mebli, takie jak na przykład profilowanie drzwi i szuflad, materiał obiciowy. Oczywiście, fakt przyozdobienia poszczególnych elementów umeblowania sprawia, że są one droższe, aniżeli bez zdobień.

 

Także inne części wyposażenia domu i mieszkania powinny być ładnie udekorowane. Mam w tym przypadku na myśli kwietniki, które nie mogą straszyć swoim wyglądem, ale przykuwać uwagę i zainteresowanie ich pięknym wykończeniem. W takich miejscach kwiaty lepiej się czują. Podobają mi się również piękne żyrandole. Mam taki i jestem z niego dumny. Kiedyś oglądałem amerykański film i pewien żyrandol przypadł mi do gustu, w związku z czym zdecydowałem się na zakup podobnego do swojego miejsca zamieszkania.

Ważne jest również to, w jaki sposób wyglądają drzwi frontowe. Kiedy ganek jest wykończony i utrzymany estetycznie, wtedy chętniej wchodzi się do takiego domu. Podobnie rzecz wygląda, kiedy chodzi o klatkę schodową – powinna być ona dokładnie pomalowana i posprzątana. Tylko wtedy mieszkańcom i gościom miło jest po niej chodzić. Dobrze jest, gdy na klatce schodowej pojawiają się kwiaty oraz niedrogie obrazki, ponieważ sprawia to, że człowiek czuje się w takim miejscu przytulniej. Następnym razem napiszę może coś więcej o sobie, a póki co zachęcam do obejrzenia: http://www.youtube.com/watch?v=AYnOkAz6UOo
Już niedługo kolejne wpisy – pozdrawiam.

 

Both comments and pings are currently closed.