Meble i wyposażenie

Just another weblog

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Urządzamy sypialnię

Czasem mieszkamy w dużych mieszkaniach czy domach, z przynajmniej kilkoma pokojami, dzięki czemu każdy możemy przeznaczyć na co innego i rozdzielić relaks od pracy. Jedno pomieszczenie możemy przeznaczyć wyłącznie na sypialnię – pokój, w którym stworzymy przytulną, intymną atmosferę i miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu. Warto pomyśleć, jakie meble i sprzęty są w niej niezbędne i jaki styl chcemy w niej stworzyć.

Hotel, Łóżko, Czyste, Tidy

Kolory ścian mają duże znaczenie i wpływają na nasze samopoczucie. Na przykład czerwony symbolizuje miłość, ale i agresję. Warto przed wyborem koloru farby czy tapety zapominać się z oddziaływaniem kolorów na nas.
Łóżkonie może męczyć kręgosłupa, dlatego bardzo ważny jest materac. Osobiście polecam sprężynowy, ponieważ dostosuje się do naszego ciała i nie jest ani za miękki, ani za twardy.

House, Apartament, Architektura, Budynku

Oświetlenie – jeśli czytamy przed snem, powinno być jasne, jeśli nie – moze być ciemniejsze, wywoływać wrażenie przytulności.
Meble – pasujące do stylu, ale i funkcjonalne. Przydadzą się zarówno duże szafy, jak i szafki nocne, w zależności od miejsca.
Dodatki – typu zdjęcia, pamiątki indywidualizują pomieszczenie i nadają mu specyficzny charakter, więc warto je wprowadzać, byle z umiarem.

Sypialnia, Łóżko, Podłogi, Zasłony

 

Both comments and pings are currently closed.